Halı Yıkama

Kurulduğu 2000 yılından beri tüm temizlik işlemlerinde olduğu gibi Antalya halı yıkama konusunda da müşterilerinin memnuniyetini ve verdiği hizmetin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yürütmekte olan AKARSU Temizlik, bu alanda alabileceğiniz en doğru ve güvenilir hizmetleri sizlere sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı çalışmalarını sürdürerek en ileri teknoloji ürünü olan temizlik araçlarını kullanan Akar Temizlik bu bağlamda sektörün ileri gelen firmalarından biri olmayı başarabilmiştir.

Antalya halı yıkama şirketleri arasında lider durumda olan ve halılarınızın sadece yüzeyde değil derinlemesine temizlenmesini sağlamakta olan AKARSU Temizlik sayesinde halılarınızla temas halinde iken endişe duymak zorunda kalmazsınız. İleriye dönük olarak müşterilerinden daha olumlu dönüşler alabilmek için gereken her türlü özverili çalışmayı gerçekleştirmekte olan firmamız sürekli yenilenen teknolojileri takip edip verdiği hizmetler sırasında bu son teknoloji ürünlerini kullanmaktadır. Her türlü temizlik ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilmeyi hedeflemekte olan AKARSU Temizlik halılarınızı temizlerken yüksek vakumlama gücüne sahip teknolojik cihazlar kullandığından dolayı en derinlerdeki kirleri bile rahatlıkla temizleyebilmektedir. Doğru temizlik ürünlerini kullanarak daha sağlıklı bir temizlik hizmeti vermeyi hedeflemekte olan AKARSU Temizlik firmamız pek çok firmanın aksine halılarınızı sadece parfümlü temizleyicilerle temizleyerek görünüşte bir temizlik hizmeti gerçekleştirmemektedir. Kullanılan bu parfümlü ürünler sadece halılarınızın hoş kokmasını sağlayacaktır. Ancak derinlerine bakıldığı zaman halılarınızın yeterince temiz olmadığını görebilirsiniz. Halılarınızın derinlerinde biriken kir ve toz sebebi ile oluşan mikrobikler sağlığınızı da tehdit edebildiğinden dolayı bu konuda işinin ehli ve güvenilir kişilerden destek almanız büyük bir öneme sahiptir.

Antalya halı yıkama firmaları içerisinde vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve özde temizlik işlemleri sayesinde önde gelen firmalardan biri olarak karşınıza çıkan AKARSU Temizlik, yeniliklere açık ve yenilikleri işine uygulayan bir şirket olarak her zaman daha iyisini yapmayı hedeflemektedir. Bunun için de tüm halı ve kilim gibi ürünlerinizde ürünlerinize herhangi bir zarar vermeyecek şekilde en doğru temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun için de tüm elemanlarının hangi ürünlerde nasıl bir temizlik işlemi gerçekleştirilmesi gerektiği ile ilgili eğitimleri almasını sağlamaktadır.