Antalya Dış Cephe Temizliği

Yağmur ve rüzgar gibi kötü hava koşulları binaların dış cephesi sık sık gelmektedir. Bu kirli görüntüden kurtulmak için belli aralıklarla binaların dış cephesinin temizlenmesi gerekir. Dış cephe temizliği özellikle cam olan binalarda hassasiyetle yapılması gereken bir işlemdir. Antalya dış cephe temizliği firması olarak bu işleri tecrübeli ekibimiz ile problemsiz bir biçimde tamamlıyoruz.

Alanında uzmanlaşmış bir kadro ile çalışan firmamız binalarda dış cephe temizliği yaparken gerekli olan bütün güvenlik önlemlerini almaktadır. Sonrasında ise binanın ihtiyacı olan temizliği pratik bir biçimde yaparak binanın İlk günkü görünümüne kavuşturur. Özellikle yüksek binaların temizliği oldukça risk barındıran bir işlemdir. Bu neden ile yüksek güvenlik tedbiri gerekir. Tüm bu koşullar çerçevesinde tecrübeli bir ekip ile bu çalışmaları tamamlamakta yarar bulunuyor. Dış cepheler her bir binada farklı materyaller kullanılarak yapılabilir. Örneğin son yıllarda yapılan binaların pek çoğunda cam malzeme kullanılırken kimisinde de alüminyum, kompozit, metal, PVC granit gibi ürünler tercih edilebiliyor. Bu neden ile temizleme işlemi de bu doğrultuda doğru ürünler ile yapılmalıdır.

Firmamızın uzman ekibi öncelikle binanın malzemesi konusunda bir ön çalışma yapacaktır. Sonrasında ise dış cephe temizliğinde kullanılacak olan kimyasal ürünler belirlenir. Dış cephe temizliği esnasında doğru ürünün tercih edilmesi kullanılan malzemenin yıpranmasını engeller. Aksi halde yanlış ürünler başarısız sonuçları doğurabilir.

Dış cephe temizliğinde özellikle yüksek olan binalarda vinç sistemi uygulanmaktadır. Ayrıca gerekli olduğu durumlarda sepetli vinç de tercih edilebiliyor. Temizleme işleminin belli bir düzen içerisinde yürümesini sağlamak adına binanın dış cephesi belli parsellere bölünür. Böylece işler de bir nizam sağlanır. Yukarıdan aşığı olarak yapılan temizliklerde bina yapısına göre uygun temizlik ürünleri ile başlatılan işlemler tecrübeli ve başarılı ekibimiz tarafından kısa bir süre içerisinde tamamlanır.

Tüm bu başarılı çalışma sonunda binalar ilk günkü kadar temiz bir görünüme kavuşturulur. Yılların verdiği deneyim ile hangi tür temizlikte nasıl bir yol izleyeceğini oldukça iyi bilen firmamız tüm bu hizmetleri oldukça uygun bir fiyat listesi ile müşterilerinin tercihine sunmaktadır.

Top