Hakkımızda

AKARSU Temizlik, kurulduğu 2000 yılından bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı çalışmaları ile Antalya genelinde ve çevresinde hizmet veren diğer firmalardan ayrılmıştır. Yüksek kalite konusunda oldukça titiz davranmakta olan firmamız bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu özenli çalışmaları bundan sonra da devam ettirecektir.

Her zaman müşterilerini memnun edebilmeyi ve tüm temizlik ihtiyaçlarını tek elden karşılayabilmeyi hedeflemekte olan firmamız bu bakımdan değişik ortamlardaki temizlik ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayabilecek olan kişilerle çalışmaktadır. Tüm elemanlarının kaliteli bir hizmet verebilmesi için gereken eğitimleri de vermekte olan firmamız daha iyi bir hizmet verebilmek için tüm çalışanlarını özenli bir şekilde seçmektedir.

Personellerinin özlük haklarını vererek daha güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlayan firmamız tüm çalışanlarına çalışma alanları ile ilgili gerekli eğitimleri vererek hangi ortamlarda ne çeşit bir temizlik işlemi yapılması gerektiği ile ilgili yeterli bilgiye sahip olan kişilerden hizmet almanızı da sağlamaktadır. Bu sayede farklı alanlardaki temizlik işlemleri için kendi alanında uzman temizlik elemanlarından destek alabilmeniz de mümkün olmaktadır..

Müşterilerinin memnuniyetine ve verdiği hizmetlerin kalitesine dikkat etmekte olan firmamız AKARSU Temizlik olarak her zaman en doğru temizlik ürünlerinin ve araçlarının kullanılmasına özen göstermektedir. Aldığınız temizlik hizmetleri sırasında ve sonrasında daha memnun kalabilmenizi mümkün kılabilmek için kimyasal içeriğe sahip olmayan ve daha çok buharlı ve vakumlu temizlik araçları ile temizlik hizmeti almanızı sağlayan temizlik ekiplerimizle hiçbir yüzeye zarar vermeden derinlemesine temizlik hizmeti gerçekleştirilebilmektedir.

Ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, otel temizliği, dış cephe temizliği, bahçe bakım hizmetleri, mağaza temizliği, AVM temizliği ve yangın sonrası temizlik işlemleri gibi çok çeşitli temizlik işlemleri konusunda en doğru temizlik hizmetini alabilmenizi sağlayan AKARSU Temizlik, tüm temizlik taleplerinizi büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir. Her türlü temizlik ihtiyacı için en doğru çözümü sunabilecek olan firmamız sayesinde tüm ortamlarınızda daha hijyenik ve sağlıklı bir temizlik işlemi gerçekleştirileceğine emin olabilirsiniz. Bu konuda hizmet vermeye başladığımız günden bu yana vermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı çalışanlarımıza ve bizi tercih ettiğinden dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.